XXI кръг

15 февруари 2019, петък, 17:30 ч:

Верея (Ст. Загора) – Лудогорец (Разград) – пряко по Диема спорт

16 февруари 2019, събота, 12:30 ч:

Ботев (Враца) – Витоша (Бистрица) – пряко по Диема спорт

16 февруари 2019, събота, 15:00 ч:

Черно море (Варна) – ЦСКА (София) – пряко по Диема спорт

16 февруари 2019, събота, 17:30 ч:

Ботев (Пловдив) – Славия (София) – пряко по Диема спорт

17 февруари 2019, неделя, 12:30 ч:

Етър ВТ (В. Търново) – Дунав (Русе) – пряко по Нова спорт

17 февруари 2019, неделя, 15:00 ч:

Септември (София) – Берое (Ст. Загора) – пряко по Диема спорт

17 февруари 2019, неделя, 17:30 ч:

Левски (София) – Локомотив (Пловдив) – пряко по Диема спорт

 

XXII кръг

19 февруари 2019, вторник, 12:30 ч:

Славия – Черно море – пряко по Диема спорт

19 февруари 2019, вторник, 15:00 ч:

Лудогорец – Ботев (Пловдив) – пряко по Диема спорт

19 февруари 2019, вторник, 17:30 ч:

ЦСКА-София – Ботев (Враца) – пряко по Диема спорт

20 февруари 2019, сряда, 12:30 ч:

Дунав – Верея – пряко по Нова спорт

20 февруари 2019, сряда, 15:00 ч:

Локомотив (Пд) – Септември – пряко по Диема спорт

20 февруари 2019, сряда, 17:30 ч:

Витоша – Левски – пряко по Диема спорт

21 февруари 2019, четвъртък, 17:30 ч:

Берое – Етър ВТ – пряко по Диема спорт

 

XXIII кръг

23 февруари 2019, събота, 12:30 ч:

Ботев (Враца) – Славия – пряко по Диема спорт

23 февруари 2019, събота, 15:00 ч:

Черно море – Лудогорец – пряко по Диема спорт

23 февруари 2019, събота, 17:30 ч:

Ботев (Пловдив) – Верея – пряко по Диема спорт

24 февруари 2019, неделя, 13:00 ч:

Левски – ЦСКА-София – пряко по Диема спорт

24 февруари 2019, неделя, 15:45 ч:

Етър ВТ – Локомотив (Пд) – пряко по Диема спорт

24 февруари 2019, неделя, 18:00 ч:

Берое – Дунав – пряко по Диема спорт

25 февруари 2019, понеделник, 17:30 ч:

Септември – Витоша – пряко по Нова спорт

 

XXIV кръг

1 март 2019, петък, 17:30 ч:

Верея – Черно море – пряко по Нова спорт

2 март 2019, събота, 12:30 ч:

Дунав – Ботев (Пловдив) – пряко по Диема спорт

2 март 2019, събота, 15:00 ч:

Локомотив (Пд) – Берое – пряко по Диема спорт

2 март 2019, събота, 17:30 ч:

ЦСКА-София – Септември – пряко по Диема спорт

3 март 2019, неделя, 12:30 ч:

Витоша – Етър ВТ – пряко по Диема спорт

3 март 2019, неделя, 15:00 ч:

Лудогорец – Ботев (Враца) – пряко по Диема спорт

3 март 2019, неделя, 17:30 ч:

Славия – Левски – пряко по Диема спорт

 

XXV кръг

8 март 2019, петък, 17:30 ч:

Ботев (Враца) – Верея – пряко по Диема спорт

9 март 2019, събота, 15:00 ч:

Локомотив (Пд) – Дунав – пряко по Диема спорт

9 март 2019, събота, 17:30 ч:

Етър ВТ – ЦСКА-София – пряко по Диема спорт

10 март 2019, неделя, 12:30 ч:

Септември – Славия – пряко по Нова спорт

10 март 2019, неделя, 15:00 ч:

Черно море – Ботев (Пловдив) – пряко по Диема спорт

10 март 2019, неделя, 17:30 ч:

Левски – Лудогорец – пряко по Диема спорт

11 март 2019, понеделник, 17:30 ч:

Берое – Витоша – пряко по Диема спорт

 

XXVI кръг

15 март 2019, петък, 17:30 ч:

Ботев (Пловдив) – Ботев (Враца) – пряко по Диема спорт

16 март 2019, събота, 12:30 ч:

Верея – Левски – пряко по Диема спорт

16 март 2019, събота, 15:00 ч:

Лудогорец – Септември – пряко по Диема спорт

16 март 2019, събота, 17:30 ч:

ЦСКА-София – Берое – пряко по Диема спорт

17 март 2019, неделя, 12:30 ч:

Витоша – Локомотив (Пд) – пряко по Нова спорт

17 март 2019, неделя, 15:00 ч:

Дунав – Черно море – пряко по Диема спорт

17 март 2019, неделя, 17:30 ч:

Славия – Етър ВТ – пряко по Диема спорт

* Забележка: След срещите от 26-ия кръг започва втората фаза от първенството – отборите ще бъдат разделени на две групи – Първа шестица и Втора осмица.

Коментирай